13.07.2013

Иудеи ведут войну против православных крестов на украинской земле


Известный украиноненавистник и провокатор Элеонора Гройсман разжигает межнациональную и религиозную рознь в г. Городище Черкасской области, где установили большой православный деревянный крест в память о погибших во время войны мирных жителях. Крест установили при участии народного депутата Украины Валентина Наливайченко («Удар») и православного священника. На кресте надписи «Вічна пам'ять загиблим воїнам та мирним жителям. ІІ Світова війна 1941» Надо сказать, что мэр города еврей В.Мирошник всячески пытался восприпятствовать установке креста и убеждал людей не идти на торжественное открытие.

После этого матерый провокатор Гройсман на некоторых еврейских сайтах подняла крик и рассылает во все инстанции письма требованием убрать православный крест подальше.

В 2009 году евреи установили неподалеку памятный знак в память о якобы расстрелянных там евреях. Следует заметить, что в Украине евреи пытаются повсеместно устанавить  знаки в так называемых "местах расстрела евреев", хотя в тех местах напрочь отсутствуют какие бы то ни было захоронения "расстрелянных евреев", как не существует и доказательств расстрелов. Этот проект называется у евреев "Мемориализация", он связан с продвижением мифов холокоста и придания им реальности. Показательно, что евреи решили что куда более важным вложить деньги в установку знака на месте мифического расстрела, чем в этом же месте же привести в порядок реально существовавшее и ныне разрушившееся еврейское кладбище.

Никаких захоронений "расстрелянных евреев" в г. Городище и его окрестностях нет. Однако для того чтобы убрать с помеченной холокостной меткой украинской земли православный крест, был задействован недобросовестный чиновник обладминистрации, который "провел экспертизу" и "не выявил оснований для установки креста на еврейском кладбище" и подготовил позорный документ, называемый "актом". Приводим его полностью.

АКТ
про проведення пошукових робіт м. Городище       14 червня 2013 р.
Мною, начальником археологічної інспекції управління культури Черкаської обласної державної адміністрації, головою правління Черкеського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну» Назаровим Олександром Васильовичем складено цей акт про наведене нижче
На виконання розпорядження Президента України № 204/2011-рп від 21.06.2011р. «Про додаткові заходи і пошуку, дослідження і впорядкування місць поховань жертв війни, репресій та інших трагедій Українського народу», на підставі дозволу Міністерства культури України на проведення пошукових робіт і виявлення невідомих місць поховань часів Другої Світової війни на території Черкаської області від 4 березня 2013 року №22- 023-ПМЗ та Хе22-024-ПМ 3 мною було проведено пошукові роботи в районі нефункціонуючого єврейського кладовища у м Городищі між вул. Обїздною та вул. Миру. За свідченнями жителя м Городища Гарбар Аліми Федорівни. 1929 року народження, яка проживає у м. Городищі по вул. Олега Українською, 48 на ньому кладовищі її батьком. Могильним Федором Маркевичем на початку серпня 1941 року було поховано бійців РСЧА, загиблих під час оборони Городища від німецько-фашистських загарбників.
Перше імовірне місце могили знаходилось на віддалі близько 25м. на південь від вул. Миру та за 100м від житлової забудови цю сторони вулиці. Воно мало вигляд підквадратного земляного пагорба розмірами близько 2x2м та виси іоні до 0,7 м (див додатки 1,2). Під час пошуково-земляних робіт під шаром будівельного сміття, на глибині близько 1,6 метра було виявлено дві одиночні могили, поховання в яких знаходились в дерев'яних гробах. У зв'язку з тим, що військові поховання за тих умов не мали містити гроби, подальші роботи були припинені і проведено рекультивацію.
Друге імовірне місце могили знаходилось на віддалі близько 20м. на південь від вул. Миру та 50 м. від житлової забудови цієї сторони вулиці. Воно мало вигляд підпрямокутного земляного пагорба витягнутого по лінії північ-південь розмірами близько 2x8м та висотою до 1м обкладеного по периметру бутовим гранітом, зі встановленим по центру дерев'яним православним хрестом з написом «Вічна пам'ять загиблим воїнам та мирним жителям ІІ Світова війна 1941» (див. додаток 13). Під час пошукових земляних робіт, у шурфі розміром 1.2x1,2 м та глибиною до 2 м  (див. додаток 4) було виявлено останки близько 10-ти загиблих невстановлених осіб, віком орієнтовно від одного до п'ятидесяти  років, різної статевої належності,  які виходячи з того, що один з них мав розбитий череп, загинули насильницькою смертю. Поховані лежали в анатомічному порядку, у різних  позах переважно випростані по лінії північ-південь, у два-три яруси.  Біля похованих було виявлено рештки напівзотлілої одежі, два алюмінієвих триотворових гудзика, характерних для німецьких військових плащ-наметів і продовольчих сумок випуску 1930-40-их років минулого століття та рештки паперової листівки «К еврейской молодежи» (рос.) спортивного товариства «Маккаби» (рос.) датованої жовтнем 1917 року. Виходячи з розмірів надмогильного пагорба, якшо він співпадає розмірами з ямою, тут може бути поховано до 50-ти осіб. З огляду на віко-статевого склад похованих та супроводжуючі речі, можна зробити висновок, що тут поховані місцеві жителі, переважно євреї, та, можливо, військовослужбовці РСЧА закатовані німецько-фашистськими загарбниками під час ІІ-Ї Світової війни. У зв'язку з неможливістю ідентифікації похованих роботи були зупинені та проведено рекультивацію.
Трете імовірне місце могили, аналогічне за формою, розмірами та орієнтацією другому, знаходилось на віддалі до 100 м на південний захід від останнього. Під час пошуково-земляних робіт було встановлено, що воно також містить поховання аналогічне попередньому, однак, земляний насип не співпадає з ямою, він зміщений приблизно на 1 м на захід. Це треба врахувати у разі упорядкування могили.
Отже, в результаті проведених робіт було встановлено, що місце поховання бійців РСЧА. загиблих під час оборони Городища від німецько- фашистських загарбників у 1941-му році, через неточні свідчення очевидців не локалізовано. На виявлених могилах закатованих німецько-фашистськими загарбниками місцевих жителів, необхідно провести благоустрій. З огляду на те, що склад похованих тут може бути  багатонаціональним, наявність на одному з них православного хреста вважаю некоректним. Його необхідно замінити на надгробок з відповідним написом. Вказаний хрест доцільно було б встановити в місці масових розстрілів та захоронень місцевих жителів німецько-фашистськими загарбниками у районі піщаного кар’єру, після його локалізації.
Додатки: 1.Схема розміщення пошукових шурфів та виявлених поховань (один аркуш). 2-5.Фото зазначених шурфів та поховань (4 фото на 2-х аркушах).
Підпис                                                                             О.В.Назаров
Печатка
На печати просматривается надпись "Обласна державна адміністрація" и малый государственный герб Украины.

Внимательно прочтите этот уникальный документ. Автор делает вывод, что в захоронении находятся "преимущественно евреи" на основании якобы найденной там еврейской листовки 1917 года !!! Причем, эта листовка начала прошлого года чудесным образом пролежала в земле 70 лет и сохранилась, в то время когда вся одежда жертв истлела! А немецкие пуговицы, решил "эксперт", "возможно, принадлежат военнослужащим РККА замученным немецко-фашистскими захватчиками во время второй Мировой войны"!. А еще он пишет в акте что всего там может быть похоронено до 50 человек преимущественно евреев!

Я не знаю, подлец ли этот "эксперт", коррупционер или просто идиот, но уж точно не судмедэксперт и не религиевед. 

А за этот вывод, сделанный от имени государства, его вообще следует выгнать с работы:
Ввиду того, что состав захороненных здесь может быть многонациональным, наличие на одном из них православного креста считаю некорректным. Его необходимо заменить на надгробие с соответствующей надписью. Указанный крест целесообразно было бы установить в месте массовых расстрелов и захоронений местных жителей немецко-фашистскими захватчиками в районе песчаного карьера, после его локализации.
Кто давал археологу право превышать свои полномочия, делать такие заключения и віступать от имени государства? Если у главы областной администрации есть хоть капля разума, он должен немедленно назначить служебное расследование по этому позорному случаю. 


Необходимо заметить, что провокатор Гройсман, которая не только учит украинцев где им устанавливать кресты на своей земле, но и как им разговаривать на родном языке, ведет свою антиукраинскую деятельность с территории Израиля, где она скрывется от правоохранительных органов, которые, возбудили против нее уголовное дело по факту убийства украинского ребенка и объявили Гройсман в розыск.По теме

А не бьет ли Вас по глазам явное противоречие между откровенной убогостью одиноких крестов, символизирующих память о жертвах украинской трагедии – Голодоморе, и роскошной помпезностью мемориалов, напоминающих всем живущим о еврейской трагедии – Холокосте? Неужели Вы не видите, что в нынешней Украине Еврейская Трагедия стала «превыше всего»?
Эдуард Ходос


·  Не кажется ли вам, что деление жертв фашизма на жертв холокоста и на всех остальных, менее значимых, является таким же фашизмом и нацизмом только в их еще более худшем и страшном проявлении?
·  Когда вот так нарочито, агрессивно и насильственно заставляют весь мир рыдать по поводу жертв холокоста, отметая память по другим жертвам фашизма, это лишь возбуждает неприязнь к евреям. 
Георгий ЗнаменскийОсвенцим: спор о крестах

Комментариев нет:

Отправить комментарий