23.06.2012

Теперь, когда о холокосте взахлёб со всех сторон визжат, спроси: а чьи же это кости на всех полях войны лежат?

На Дніпропетровщині перепоховано 205 невідомих солдатів Червоної армії

Урочиста церемонія відбулася 20 червня 2012 року на Меморіальному комплексі Хутора Високий у Софіївському районі Дніпропетровської області. Поховані з усіма військовими почестями останки загиблих були знайдені пошуковцями ІПО «Пошук-Дніпро» протягом минулого пошукового сезону.

Під час урочистих заходів було також відкрито пам’ятну плиту на честь воїнів 3-го Українського фронту та бійців 5-го Окремого штурмового батальйону, які загинули під час визволення Хутора Високий. Поіменний список бійців цього батальйону в результаті тривалої архівної роботи знайшов онук одного із загиблих Валерій Соболевський.

Церемонія перепоховання двох невідомих солдатів

22 червня о 10.00 на військовому меморіалі в Індустріальному районі Дніпропетровська (ж/м Клочко-6, вул. Березинська, 4) відбудеться церемонія перепоховання двох невідомих радянських солдатів, які загинули під час боїв у роки Великої Вітчизняної війни. Про це повідомили в Індустріальній райраді. Захід відбудеться за участю першого заступника міського голови Анатолія Крупського.

Невідомі воїни загинули, обороняючи Дніпропетровськ від німецько-фашистських загарбників. Поховала солдатів жителька Дніпропетровська на місці їх загибелі, у воронці від снаряду. Нещодавно вона розповіла про поховання двох солдатів своєму знайомому, він повідомив про це історико-пошукову організацію «Пошук-Дніпро», яка й ініціювала перепоховання, зазначають в Індустріальній райраді.

Перепоховання солдат відбудеться за православними традиціями під звуки військового салюту, додають в Індустріальній райраді.


_______________

Как известно, в Бабьем Яре до сих пор не могут обнаружить каких-либо останков якобы расстрелянных там евреев. Также не обнаружены пули, гильзы и иные материальные доказательства расстрела. Не установлено орудие убийства и не найдено место предполагаемого преступления. Все доказательства массового расстрела сводятся к непроверенным и крайне невероятным показаниям нескольких евреев, которые у них были взяты в НКВД.

Комментариев нет:

Отправить комментарий