07.05.2012

На Київщині перепоховали рештки більше ста солдатів Другої Світової війни

6 травня 2012 року на території Спасо-Преображенського монастиря милосердя, що формується в урочищі "Суха" у Вишгородському районі Київської області, відбулося перепоховання 48 воїнів Радянської Армії.
Як розповів Олександр Тарасюк, заступник голови Українського благодійного фонду пошуку "Пам'ять", "пошуки 48 похованих сьогодні солдат велися протягом року. Ними займалися близько 100 чоловік".
Перепоховання відбулося всьоме. Завдяки роботі пошукових груп з сьогоднішнього дня у цій братській могилі спокій знайшли 287 солдат і офіцерів, які загинули у роки Великої Вітчизняної війни на Ясногородському, Лютіжському, Букринському й Окунінівському плацдармах.


"На жаль, статистика показує, що 95% знайдених є невідомими солдатами. У цьому році нам повезло і, за допомогою співробітників Національного музею історії Великої Вітчизняної війни, вдалося встановити особистість і розшукати родичів загиблого бійця Михайла Колесниченка. Сьогодні з Росії приїхали племінники бійця Микола й Олексій Колесниченки", - повідомив Тарасюк.

На жаль, переважна більшість ЗМІ проігнорували цю новину. Втім, навіть важко собі уявити, який би піднявся галас, якби нарешті знайшли поховання жертв "голокосту".

А вже 8 травня у селі Гатне Києво-Святошинського району Київської області відбулося перепоховання 70 бійців Червоної Армії, загиблих під час оборони Києва, та покладання квітів до Меморіалу воїнам-визволителям, які віддали своє життя у роки Великої Вітчизняної війни.

На церемонію до с. Гатне з різних куточків України та Росії прибули родичі загиблих воїнів, чиї імена вдалося встановити пошуковцям загону «Дніпро - Україна». Родичам та представникам дипломатичних установ було урочисто передано речі загиблих.

У пам’ять про полеглих захисників Вітчизни було проведено урочистий молебень. Після перепоховання на честь загиблих воїнів пролунав військовий салют.Разве глядя на эти снимки не понятно почему те, кто больше всего кричит о "еврейской трагедии Бабьего Яра", даже не заикаются о том чтобы найти и перезахоронить жертв предполагаемого расстрела?


Как известно, в Бабьем Яре до сих пор не могут обнаружить каких-либо останков якобы расстрелянных там евреев. Также не обнаружены пули, гильзы и иные материальные доказательства расстрела. Не установлено орудие убийства и не найдено место предполагаемого преступления. Все доказательства массового расстрела сводятся к показаниям нескольких евреев, которые у них были взяты в НКВД.

Комментариев нет:

Отправить комментарий